Главная » Наука » Якісна навчальна література – вибір дбайливих батьків

Якісна навчальна література – вибір дбайливих батьків

Автор: Admin 3-10-2015, 10:28

Інтернет-магазин навчальної літератури "Bookletka"Сучасна підготовка дітей до школи викликає в більшості батьків не тільки паніку, але й глибоку депресію, оскільки це далеко не просте питання, з яким досить непросто розібратися. Одяг, взуття, шкільна та спортивна форми, канцелярські вироби, зошити та багато іншого, що потрібно дитині під час учбового процесу. Що вже й казати про ремонт класу та школи. За всіма цими турботами геть виходить з поля зору підручники – з яких саме дитина і отримуватиме знання з предметів.

Звісно, в Україні згідно чинного законодавства освіта безкоштовна і навчальна література з основних предметів повинна бути в шкільній бібліотеці. Але не завжди державне забезпечення задовольняє викладача та учнів. Використання навчальних підручників з року в рік різних авторів викликає в дітей плутанину, яка уповільнює навчальний процес.Як обрати якісний підручник

Якщо Ви стали перед вибором декількох підручників з того чи іншого предмету, скористайтесь наступними порадами:

1. Рекомендація вчителя

Перш ніж придбати навчальний посібник проконсультуйтесь зі шкільним викладачем та (або) з репетитором. Вчитель порадить, який підручник обрати, згідно шкільної програми та найбільш зрозумілий для сприйняття дитиною згідно віку.

2. Вибір автора

Краще обрати навчальний посібник написаний тим автором, по якому дитина навчалась в минулому навчальному році. Подібне викладання предметної інформації, правил, завдань не змусить дитину адаптуватись до манери написання іншого автора.

В більшості підручниках можуть бути посилання на навчальний посібник минулого року цього ж автора і тоді також може виникнути плутанина.3. Стиль написання підручника

При виборі навчальної літератури батьки, які дбають про успішність своєї дитини, звісно звернуть увагу на манеру подачі дітям матеріалу. Краще, якщо інформація буде викладена з використанням цікавих фактів, декількох питань для самостійного обмірковування учнями, ілюстраціями чи інше. В такому викладенні учні набагато швидше запам’ятовують інформацію і розвивають здатність мислити.

4. Наявність допоміжних засобів навчання

Більшість предметів передбачає спеціальний  зошит для практичних робіт та зошит для лабораторних робіт, тому краще, коли допоміжні засоби будуть надруковані спеціально для підручника. Це дасть змогу комплексно вивчити матеріал, не відволікаючись на пошуки відповідного завдання в посібнику іншого автора.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей