Главная » Недвижимость » Страхування майна

Страхування майна

Автор: Admin 26-07-2015, 11:33

Будь яке майно має властивість псуватись. Причин цьому існує багато, та від переважної більшості з них можна застрахуватись. Оформивши хороший страховий поліс на випадок псування чи знищення майна ви гарантовано отримаєте страхову компенсацію у випадку, передбаченому умовами контракту. Але перед тим як оформляти страховий поліс необхідно розібратись у всіх тонкощах, та завчасно вирішити, що, як і на яку суму ви хочете застрахувати.


Страхування нерухомого майна


Одним із найпопулярніших видів майнового страхування є страховка нерухомості. Докладніше про всі умови такого полісу можна дізнатись безпосередньо у страхового агента. Ну а в загальному, цей поліс оформлюють для забезпечення компенсації у випадку псування чи повного руйнування нерухомості. Серед страхових випадків, які найчастіше стаються в світі, можна виділити наступні:


  • руйнування чи знищення у випадку пожежі;

  • руйнування чи знищення у випадку стихійного лиха;

  • руйнування чи знищення у випадку терористичного акту;

  • руйнування чи знищення у випадку дій третіх осіб.


У разі виникнення страхового випадку, клієнт, після проведення відповідної експертизи, отримує компенсацію у розмірі, вказаному в умовах страхового контракту.


Страхування нерухомості та рухомого майна


Окрім страхування нерухомості варто подумати і про поліс, який забезпечить виплату компенсації у випадку пошкодження чи знищення побутової техніки, меблів, предметів мистецтва, що зберігаються у вас вдома. Страхування майна громадян є найбільш вигідним для клієнтів страховим полісом. Незважаючи на те, що, на щастя, нещасні випадки стаються далеко не щодня, будь що може трапитись і у вас. Наприклад, вас затопила сусідка-пенсіонерка, яка в принципі не має змоги покрити заподіяну шкоду. Якщо ж у вас є страховий поліс, у якому є страховий випадок такого типу, компанія зобов’язується виплатити вам компенсацію.


В цілому, страхування майна, мабуть, є найкориснішим видом послуг, що надають страхові компанії та корпорації. Застрахувавши власне майно ви позбавляєте себе клопоту та непередбачуваних витрат (інколи просто гігантських) у разі виникнення будь якої надзвичайної ситуації, яка прописана в умовах договору.


Піклуйтесь не лише про себе, а і про майно вашої сім’ї, яке ви заробили чи отримали спадок на протязі всього життя, щоб у разі нещасного випадку, не залишитись ні з чим! Сподіватись на краще потрібно завжди, так само, як і готуватись до найгіршого.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей