Главная » Короткие новости » Терміни та процес оформлення дозволу на використання наркотиків

Терміни та процес оформлення дозволу на використання наркотиків

Автор: Admin 10-07-2019, 22:16

Для отримання ліцензії на застосування в лікарській практиці прекурсорів попередньо необхідно оформити дозвіл на використання наркотиків. Зазвичай це не займає багато часу за умови правильної підготовки та забезпечення відповідності наявних у медзакладі умов вимогам законодавства.

Процедура оформлення дозволу на наркотики

Робочий процес розпочинається з написання відповідної заяви та подачі її разом із пакетом інших документів до територіального підрозділу Міністерства внутрішніх справ. Мова йде про наступні папери:

  • копії статутних документів медичного закладу;
  • докази права власності або оренди приміщень та об'єктів медичного призначення;
  • підтвердження наявності сигналізації та надійної охорони;
  • план нерухомості, де вказуються місця зберігання наркотичних засобів;
  • дані про працівників, які матимуть доступ до прекурсорів.

Після реєстрації поданих паперів проводиться огляд вказаних об'єктів та приміщень, а також ретельна їх перевірка на відповідність вимогам законодавства.

Терміни отримання дозволу на застосування наркотиків

Перевірка представниками Міністерства внутрішніх справ проводиться впродовж трьох робочих днів після реєстрації заяви. Від моменту її подання до винесення рішення має пройти не більше десяти календарних днів. У разі позитивного результату дозвіл на роботу з прекурсорами, наркотичними та психотропними речовинами має бути виданий впродовж ще трьох робочих днів. Так само і за умови ухвалення негативного рішення письмова відмова із зазначенням її причин має бути видана особисто в той самий термін.

Наступним етапом юридичного оформлення медичної діяльності, що передбачає залучення препаратів такого типу, є ліцензування. Саме ліцензія на обіг наркотичних засобів дозволяє легально використовувати їх у лікарській практиці. Вона видається строком на п'ять років Державною службою України з контролю за наркотиками.

Як ми бачимо, за умови відповідності характеристик об'єктів та приміщень медичного закладу вимогам чинного законодавства України процедура отримання дозволу є досить зрозумілою і простою. Проблеми виникають здебільшого в ситуації, коли не вдається отримати схвальний вердикт одразу. В такому випадку доводиться тривалий час працювати над усуненням причин, що стали причиною відмови. Тому, якщо ви дійсно поспішаєте, варто звернутися до фахівців у медико-юридичній сфері, щоб не витрачати зусилля й час на невдалі спроби.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей