Главная » Полезное » Дитячі книги: вибираємо кращі

Дитячі книги: вибираємо кращі

Автор: Admin 18-12-2014, 20:33

Дитячі книжки«Купити дитячі книжки? Що може бути простіше? ?» — здивується хтось. Але ж, при різноманітності, що пропонує нам книжкова індустрія вибір зробити насправді не так вже й легко. А деколи купити якісні книги для дітей буває взагалі складно.


Давайте дізнаємося, на що потрібно звернути увагу при виборі дитячої літератури, щоб вона приносила користь: прищеплювала позитивні якості характеру, була зразком грамотності і джерелом знань.Вік


Насамперед, дитячі книги потрібно вибирати з урахуванням віку дитини.


Для найменших потрібно вибирати невеликі книжечки, твори з яких легко запам'ятати. Це повинні бути невеличкі вірші. Ідеальний варіант — народні приказки, примовки та колисанки.


Ці твори для маленьких слухачів не тільки розповідають про навколишній світ, але й допомагають освоїти мову. Наприклад, часто повторювані склади та слова сприяють більш швидкому освоєнню мови.


Діткам від 2 до 5 років потрібні дитячі книги з казками, віршами та оповіданнями. Дитяча література для малят дошкільного віку повинна включати не тільки художні твори, а й розвиваючу літературу: наприклад зошити для розвитку логіки, освоєння математики, для підготовки до письма.


Особливо можна виділити такі книги для дітей як енциклопедії. Зараз ці дитячі книжки випускаються для дітей різноговіку: від молодшого дошкільного і старших.


Дитячі книги для школярів - особливо важливі. Від того наскільки дитина полюбить читати в молодшому шкільному віці, багато в чому залежить його подальша дружба з книгами. Тому дитяча література для школярів повинна бути їм цікава. Подобається читати про пригоди інших школярів - нехай читає, про фантастичні пригоди - чудово, подобається вивчати енциклопедії - купуйте, беріть в бібліотеці. Головне - щоб дитині було цікаво читати.Дитяча література: якісний зміст

Першим ділом, коли ми вибираємо книги для дітей, ми звертаємо увагу на художнє оформлення. Але

важливо переглянути і зміст. Особливо це стосується дитячих енциклопедій. Слідкуйте за відповідністю змісту і картинок. Якщо по тексту йдеться про пригоди, наприклад, рудого хлопчиська, то й на зображенні повинен бути рудий герой, якщо розповідається про білого кота, то такий повинен бути і на ілюстрації.Розміри


Розміри не менш важливі, ніж оформлення і зміст. Книги для дітей молодшого віку не повинні бути масивними і важкими: дитина повинна вільно, без зайвих зусиль тримати їх у руках.

Отже, дитяча література відіграє важливу роль в житті кожного. І від того які книги для дітей ви будете купувати, які дитячі книжки ви будете читати зі своїм малюком залежить, чи буде він любити читати чи ні.

Інформація взята з сайту http://shop.talantbooks.com.ua/ Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей