Главная » Полезное » Бытовая техника » Морозильна камера ATLANT

Морозильна камера ATLANT

Автор: Admin 26-11-2020, 14:26

У минулому при СРСР існувало дуже багато заводів, які займалися виробництвом побутової техніки. Після розпаду держави більшість з них перестали існувати. Але Мінський завод холодильників залишився. У 1990 роки здавалося, що підприємство закриється. Но цього не стало.


Морозильна камера ATLANT

Сьогодні ЗАТ "Атлант" — виробляє побутову техніку на просторах СНД. Продукція компанії якісна та заслужила визнання покупців. Також існує офіційний сайт ATLANT Україна, який дозволяє купити надійну техніку за низьку ціну.


Фірма реалізує таку продукцію як холодильники, пральні машини, торгове обладнання, винні шафи, морозильні камери, оснащення для виробництва побутової техніки. На офіційному сайті Атлант в Україні також великий асортимент, який задовольнить вибагливого покупця.Продукція на atlant.ua


Холодильник


Морозильна камера ATLANT

Ці агрегати надійні, дуже рідко ламаються. При необхідності ремонт обійдеться недорого. Адже запчастини мають низьку ціну.Переваги:


  • високоефективні компресори;

  • місткість;

  • простий та стильний дизайн;

  • безшумність.


Пральна машина


Продукція компанії має попит не тільки на внутрішньому ринку, але й експортується в інші держави. Пральна машина цієї фірми має гарну енергоефективність. Майже всі моделі розроблюються з категорією енергоспоживання А. Також основною перевагою являється високоякісний тен.Морозильна камера Атлант


Більшість споживачів надасть перевагу продукції саме цього бренду. Тому що морозильні камери достатньо місткі, мають низьку ціну. Також можна купити морозильний лар. Все залежить від побажань покупця. Клас енергоспоживання в більшості випадків А.


Крім побутової техніки компанія виробляє обладнання для перероблення пластмас, конвеєрне обладнання, продукцію для підприємств, які займаються виробництвом виробів з фарфору.


На заводах ЗАТ "Атлант" запроваджене комп'ютерне проєктування, використовується мікропроцесорна техніка, яка допомагає при випробуванні інноваційних зразків продукції. Всі ці високотехнологічні розробки дозволяють виробляти техніку найвищої якості.


Підприємство динамічно розвивається. А його вироби максимально відповідають запитам сучасного споживача. Запорука успіху компанії — опит та прагнення бути кращими.


ATLANT-Украина це передова техніка, яку кожен зможе придбати завдяки офіційному сайту. Саме там представлений широкий асортимент продукції.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей