Главная » Строительство » Ремонт » Добірний дизайн інтер'єру - забезпечення комфортного проживання

Добірний дизайн інтер'єру - забезпечення комфортного проживання

Автор: Admin 21-12-2018, 15:00

Кожна людина хоче жити добре і в цьому немає нічого дивовижного – ми намагаємося день у день покращувати своє життя, у тому числі і своє житло. Тому що дуже важливо, щоб житлова площа відповідала не лише елементарним потребам, але і підходила за стилем.


Дизайн квартири є уособленням представлень власника або мешканців про домашній затишок, комфорт і функціональність приміщення.


На сьогодні можна утілити практично будь-який дизайн квартири, який відрізнятиметься практичністю, стилем, а також повністю передасть інтереси і смаки свого власника.


Існує достатня кількість різноманітних стилів інтер'єру, серед яких можна виділити:
  • хай-тек;

  • класицизм;

  • мінімалізм;

  • лофт;

  • конструктивізм;

  • кітч і т. д.

Виходячи з цього, не важко підібрати те, що ідеально підійде приміщенню і відповідатиме усім задумкам свого власника, проте не кожен може самостійно придумати, візуалізувати і реалізувати свої творчі ідеї.


Процес створення інтер'єру квартири або дизайн інтер'єру будинку краще всього довірити професіоналам, здатним відчути, яким саме має бути Ваше житло і який стиль найбільш близький. Тому компетентний дизайнер – це значима складова успіху. А вдалий дизайн-проект – перший і важливий крок на шляху до успішного ремонту.


Професійна студія дизайну інтер'єру заощадить дорогоцінний час, гарантує якість, позбавить від переживань і надасть можливість просто насолоджуватися процесом, а також допоможе уникнути зайвої грошової розтрати.


Дизайн інтер'єру будинку являє собою проект, який складається з 4 основних етапів.  1. Проводяться заміри приміщення і складається чорнове креслення, а також формуються завдання.

  2. Складання ескізного проекту, можливе складання декількох варіантів планування. На цьому етапі можна визначитися зі стилем, колірною гаммою, матеріалами, які використовуватимуться в ході ремонтних робіт, і підібрати текстиль, меблі і інші елементи декору. Розробляється 3d модель того, як виглядатиме майбутній інтер'єр.

  3. На базі ескізу розробляється робочий проект, для кожного приміщення робиться окремий план. Готується необхідна технічна документація.

  4. Авторський нагляд за ходом виконання робіт дозволяє контролювати кожний етап і не відступати від пунктів, прописаних у узгодженому із замовником дизайн-проекті.


Компанія "Домум Груп" надає якісні послуги зі створення дизайнів і проектування, які задовольнять навіть найвимогливішого замовника. Наша студія дизайну інтер'єру – досвідчена і згуртована команда архітекторів і дизайнерів, які вже не один рік створюють ексклюзивні і унікальні проекти по усій Україні, що враховують усі сучасні технології і тенденції.


Дізнатися детальну інформацію про нашу компанію, а також контактні дані для зв'язку Ви зможете на нашому сайті.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей