Главная » Строительство » Стройматериалы » Матеріали для зведення стін приватного будинку, що вибрати?

Матеріали для зведення стін приватного будинку, що вибрати?

Автор: Admin 20-12-2020, 14:26

Після того, як був побудований фундамент, починається підготовка до зведення стін. Застосування матеріалів для самостійного будівництва багато в чому залежить від фінансового аспекту, доречі на сайті компанії Екокерам можно підібрати будівельні матеріали за помірними цінами. Але це не єдина проблема при будівництві. Також важливою проблемою є можлива допомога, та саме. Адже матеріал, який застосовується при зведенні стін, має вагу, і не завжди мінімальний. Розглянемо, з чого викладаються стіни.


Рядова цегла


Рядова або просто керамічна цегла являє собою обпалену глину, має прямокутну форму, невелику вагу, а також красиву зовнішність. Буває порожнистою або повнотілою її основні переваги, міцність, морозостійкість, вогнестійкість, звукоізоляція, низька гігроскопічність. Але у нього є один істотний недолік, при виготовленні глина при випалюванні жолобиться і ідеальної форми знайти на ринку будматеріалів досить проблематично.


Матеріали для зведення стін приватного будинку, що вибрати?

Так продається червона цегла практично ідеальної форми, але в зв'язку з його вартістю, він більше підходить на декоративну обробку.


Біла цегла, або силікатна


У її склад входить кварцовий пісок, вапно і інші домішки, такі як кольоровий наповнювач та інше. Міцність цегли позначається марочної маркуванням, чим вона вища, тим вище міцність самої цегли. Випускається, як і червоні цеглини, порожнистими і повнотілими. Для застосування в умовах підвищеної температури і вологості, він не рекомендується. Оскільки він сильно гігроскопічний, застосовувати його в якості наповнювача фундаменту теж не рекомендується. Основна його перевага - це стабільність отримання при виробництві прямокутної форми, з рівними гранями і гладкою поверхнею.


Газобетонні блоки


Цей будівельний матеріал зайняв останнім часом цілком гідне місце серед будівельних матеріалів, призначених для зведення стін, а також в якості теплоізоляційних панелей. Представляючи газобетон, він має непоганий теплоізоляцією. У вартісному вираженні, він досить прийнятний. Блоки мають невелику вагу, що дозволяє при роботі обходитися без застосування дорогої техніки. Так розмір блоків набагато більше ніж розмір того ж цегли, але це означає, що і час на підняття стін зменшиться.


Матеріали для зведення стін приватного будинку, що вибрати?

Пінобетонні блоки


За своїми технічними та ціновими якостям вони схожі з газобетонними блоками. Різниця звичайно є. Пінобетон менш гігроскопічний, володіє кращими теплоізоляційними показниками. Застосовується дуже широко в будівництві як житлових, так і нежитлових будівель.


Дерево, як будматеріал


Використовується в будівництві багато тисяч років. Вартість залежить від якості деревини, часом доходячи до астрономічних величин. Якщо використовується звичайна деревина, така як сосна, то ціна порівнянна з ціною звичайного червоної цегли. Стіни, зроблені з дерева, дихають, маючи здатність пропускати кисень. Мають підвищену екологічністю, не кажучи про ідеальну теплоізоляцію.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей