Главная » Все подряд » Нужное » Куди втекли таргани, а може вони заховались у меблях?

Куди втекли таргани, а може вони заховались у меблях?

Автор: Admin 10-03-2016, 19:28
Куди втекли таргани?
За спостереженнями жителів міст, останнім часом таргани та інші шкідники у квартирах повністю зникли. Однак багато мешканців побоюються, що це лише тимчасовий ефект і задаються питаннями – яку роль у розмноженні  шкідливих комах грають меблі і як обрати предмети інтер’єру, які в майбутньому не стануть сховищем для тарганів?

Сліди присутності тарганів в першу чергу помітні на м’яких меблях, темні і жовті плями – це перший тривожний дзвіночок. Якщо підозрілими здалися стільці для кухні, столової або вітальні, огляньте всі меблі у цих кімнатах. Навіть якщо самих комах не видно, зазирніть у всі важкодоступні місця – таргани досить довгий час можуть бути «невидимими», аж поки шкідливий ефект їх наявності не стане помітним на меблях.

В деяких випадках предмети інтер’єру, пошкоджені комахами, доводиться здавати в ремонт або у хімчистку (якщо це просто забруднення на тканині). Хоча експерти стверджують: якщо вони влаштувалися в меблях, ці предмети слід просто викинути чи ще краще – спалити.

Проте тим, хто придбав дійсно дорогі предмети інтер’єру, такий рецепт швидше за все не сподобається. Тому, наприклад, вирішивши купити стільці у Львові наперед знаючи про загрозу боротьби з тарганами, поцікавтеся властивостями матеріалу. Зазвичай, дерев’яні меблі довго утримують запах і рідини, які на них потрапили. Тож в разі розпилення по меблях спеціальних аерозолів проти шкідників, готуйтеся, що запах ще довго нагадуватиме Вам про цю процедуру.

Хороші якісні меблі – Львів і місцеві виробники, до речі, пропонують таких немало – можуть бути виготовлені з використанням спеціального просочення, яке запобігає появі шкідливих комах. Але таргани – це той вид шкідників, які швидко пристосовуються до будь-яких матеріалів і навіть синтетичні речовини перестають становити для них загрозу.

Тому наступного разу перед тим, як поставити собі запитання «куди ж поділися таргани?», переконайтеся у неактуальності банальної відповіді – «заховалися в меблях».

Цікавий факт, що таргани неймовірно пруткі. Вони спроможні за одну секунду “прошмигнути” 75 сантиметрів, у співвідношенні з розмірами його тіла — це небувалий результат. А Ви знали, що ці комахи дихають усім тілом і  можуть затримувати дихання на 40 хвилин.

Не гайте часу - перевірте усі свої меблі на наявність паразитів. Оскільки, від цього залежить здоров’я Вашої родини.


Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей