Главная » Здоровье » Питание » Провідні кавові бренди

Провідні кавові бренди

Автор: Admin 4-04-2017, 14:33
Багатьом цінителям кавових напоїв звичайно ж буде цікаво дізнатись про світових лідерів у індустрії виготовлення натуральної кави. Сьогодні ми маємо можливість отримувати вже зібрану, очищену і обсмажену, а в багатьох випадках і мелену каву. Справа залишається за вибором бренду за якістю, смаком і популярністю.

Який бренд оберете ви?
сорти кавиLavazza. Фірма, заснована в 1895 році в Італії, імпортує каву з усього світу. Великий акцент приділяється способам обсмаження кави. Фірмовою карткою компанії є різні купажі. Каву Lavazza називають «улюбленою кавою Італії».

Jardin. Оригінальна ідея бренду – пропонувати своїм покупцям каву на різний час доби. Є, наприклад, кава, рекомендована до вживання вранці, або суміші арабіки середнього обсмаження на цілий день. До того ж, кава різниться по міцності – виробник створив свою 5-бальну шкалу.

Jacobs. Кава відомого бренда Jacobs хорошої якості і різноманітного асортименту. У основному пропонуються суміші арабіки і робусти: арабіка забезпечує аромат, а робуста – міцність. Проста хороша кава без надмірностей, розрахована на масового споживача.

Café Liegeois. Фірма спеціалізується на каві елітних сортів. Дивовижна новинка компанії – таблетована кава. Це індивідуальні пакетики (чалди) з певною кількістю кави. Придбавши елітні сорти таблетованої кави, які продаються в розкішних дегустаційних коробках, ви зможете зробити подарунок близькій людині, яка не уявляє початок дня без ароматного напою.

Melitta. Кавове виробництво фірми Melitta почалося з 1962 році. Першим товаром стала мелена кава у вакуумній упаковці. Обсмажування кави відбувалася в місті Мінден, проте вже в 1966 році компанія дозволила собі придбати цілу кофеобжарочную фабрику в Бремені. Це місто славиться багатовіковою традицією обсмажування і виробництва кави.

Хороший натуральний напій здатен задати настрій на цілий день!
Багатьом цінителям кавових напоїв звичайно ж буде цікаво дізнатись про світових лідерів у індустрії виготовлення натуральної кави.Сьогодні ми маємо можливість отримувати вже зібрану, очищену і обсмажену, а в багатьох випадках і мелену каву. Справа залишається за вибором бренду за якістю, смаком і популярністю.

Хороший натуральний напій здатен задати настрій на цілий день!
Який провідний бренд оберете саме ви, обирати вам.Докладніше ви можете подивитись на нашому сайті: kava-map.com


Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей