Главная » Здоровье » Питание » Посадка часнику: сучасні технології

Посадка часнику: сучасні технології

Автор: Admin 9-02-2020, 22:29

Часник має цілющі властивості і специфічний запах, завдяки вмісту декількох видів ефірних масел. Широко застосовується в кулінарії і медицині. Рідше, в косметології.


Посадка часнику: сучасні технології

З урахуванням тенденцій в економіці, вирощування часнику стає непоганою можливістю для розвитку власного бізнесу. Інститут часниківництва вивчає нові сорти, технології догляду за культурою.


Види та їх особливості


Перш ніж перейти до посадки, необхідно розібратися з особливостями основних видів часнику. Їх два.

  1. Озимий. Розмножується бульбочками, однозубки або зубками. Садять його у вересні-жовтні. Але не пізніше, ніж за три тижні до настання заморозків. Негативна риса - швидко втрачає смакові якості і погано зберігається.

  2. Яровий. Його висівають ранньою весною, як тільки підуть морози, а грунт прогріється до + 5-7 °C. Головки цього типу часнику набагато менші, ніж у озимого, але зберігають товарний вигляд і смак до нового врожаю.

Важливо ретельно відбирати посадковий матеріал. Зубки краще брати зовнішні. Вони великі, краще ростуть. Слідкуйте за відсутністю ознак хвороби, пошкоджень.


Пристосування для посадки і прибирання часнику


Для вирощування часнику в промислових масштабах застосовують спеціальну техніку. До неї відносяться механізми для поділу головки, садильники для зубчиків і бульбочок, збиральні комбайни, обладнання для переробки та упаковки.


Компанія пропонуємо підбирати обладнання, в залежності від посівних площ. Як мінімум це повинен бути один трактор і навісні конструкції до нього.

  • Саджалку для часнику. Такий агрегат не тільки висіває зубки, однозубки або бульбочки, але й вносить необхідні добрива в момент посадки. Це значно економить час і витрати по догляду за культурою. Механізм дозволяє досить просто регулювати густоту і глибину посадки;

  • Скоба з «вібропротрусом». Чесникоприбиральна машина використовується також для того, щоб підпушити грунт. Ця функція часто застосовується при дворічному циклі вирощування. За допомогою рухомих важелів скоба розпушує грунт на глибину до тридцяти сантиметрів.

Механізація процесу вирощування сільськогосподарської культури дозволяє спростити і прискорити роботу фермера. Зокрема, садильники дають можливість:

  • рівномірно висівати на встановлену глибину;

  • створити рівні рядки, що зручно для подальшої обробки;

  • скоротити трудовитрати.

Бізнес на часнику


Правильний догляд дозволяє збирати врожаї до 12 т/га, а то й більше. Але для отримання прибутку, рентабельності виробництва необхідно засівати від двох до чотирьох гектар. Тільки тоді можна без зусиль отримати сертифікацію і вийти на великий ринок.


Перед придбанням техніки варто прорахувати можливі ризики - регіон, погодні умови, власні сили та можливості. Можна почати з мінімальних витрат. Купуйте самостійно пристосування, які позитивно зарекомендували себе на місцевому ринку. Подумайте про необхідну техніку заздалегідь.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей