Главная » Закон и право » Порядок отримання ліцензії на охоронну діяльність

Порядок отримання ліцензії на охоронну діяльність

Автор: Admin 28-08-2015, 13:55

Для того, щоб мати змогу надавати такі види послуг як охорона приватних осіб та здійснення охорони майна фізичних і юридичних осіб, необхідна ліцензія на охоронну діяльність. Отримати її можна у Міністерстві внутрішніх справ. Ліцензія може бути надана як юридичній особі, так і приватному підприємцеві. Ліцензія на охоронну діяльність має необмежений термін дії та розповсюджується на всій території України.


Нажаль, на сьогоднішній день, ми можемо на власні очі бачити тенденцію, коли попит на послуги охоронних фірм аж занадто перевищений. Ріст кількості випадків бандитизму та розкрадань, підводить  людей до того, що вони змушені приймати якісь міри для забезпечення власної безпеки та безпеки своїх близьких.


Вимоги щодо отримання дозволу на охоронну роботу


Вимоги, що висуваються для бажаючих отримати охоронний дозвіл:


1. Серед засновників охоронної фірми та її персоналу ні в якому разі не має бути осіб, які мають судимість за умисний злочин чи на яких суддя наклав заборону на здійсненняохоронної діяльності.


2. У будь якому випадку, штаті фірми має включати в себе:  • Співробітника, здійснювати контроль персоналу та виконувати обов’язки щодо організації охорони в цілому.

  • Охоронців, котрі будуть відповідати потрібним саме цій посаді кваліфікаційним вимогам.


3. Наявність у майбутньої охоронної фірми, необхідних для здійснення охорони технічних засобів, сертифікований згідно с законодавством.


Що дає власнику охоронної фірми наявність дозволу?


Ліцензія на охоронну діяльність – це обов’язковий етап, який має пройти бізнесмен. Охоронна діяльність підлягає ліцензуванню, бо є доволі ризиковою та передбачає, в деякий випадках використання фізичної сили та спецзаходів, з метою захисту.


Ліцензія на охоронну діяльність, накладає на керівника закладом, що надає подібні послуги велику відповідальність за склад штату компанії і кваліфікаційний рівень її працівників, дії охоронців тощо.


Закон України «Про охоронну діяльність» передбачає наявність у керівника охоронним закладом таких якостей та вмінь як:  • Наявність вищої освіти та мінімум п’ятирічний досвід роботи на керівній посаді в охоронній фірмі.

  • Наявність вищої освіти тадосвід роботи на офіцерській посаді в Міністерстві оборони, Служби безпеки України, Міністерство внутрішніхсправ.

  • Наявність вищої юридичної освіти та стаж роботи в компаніях, що займаються охороною.


За допомогою юридичної компанії терміни отримання ліцензії можливо значно скоротити. Кожен окремий випадок, коли вам необхідна ліцензія на діяльність, пов’язану з охороною, обговорюється зі спеціалістами, які підготують прогнози та визначать вартість власних послуг.


Взято з сайту http://alt-brayer.ua/ліцензування-бізнесу/ліцензія-на-охорону/Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился