Главная » Здоровье » Лечение » Що потрібно знати про слухові апарати

Що потрібно знати про слухові апарати

Автор: Admin 13-07-2017, 10:16

Чи достатньо ми знаємо про таку область медичних приладів, як слухові апарати? Навряд чи. Зазвичай ми цікавимося певними питаннями лише тоді, коли в цьому виникає необхідність. Слухові апарати потрібні людям, які мають проблеми зі слухом. Тому, готуючись до купівлі приладу, дуже важливо вивчити всі його характеристики: зовнішні та внутрішні.Що потрібно знати про слухові апарати

На якість роботи і термін служби приладу впливають його внутрішні складові. Усередині прилад має певні різночастотні канали, мікрофони, адаптаційні системи, що забезпечують ослаблення шуму і пригнічення зв'язку зворотнього типу. Вибираючи слуховий апарат, потрібно перш за все визначитися, які його характеристики найбільш значущі: естетичні, практичні або функціональні (детальніше на bettertone.com.ua/sluhovie-apparaty).


Наприклад, всі класичні моделі апаратів є найбільш практичними у використанні і мають найбільший термін експлуатації (до одного місяця) завдяки батареям з тринадцятим типорозміром. Термін використання залежить від потужності та режиму роботи. У класичних моделей також є вушний спеціальний вкладиш, який легко видаляється з основної конструкції. Його зручно мити та чистити. Апарат має досить великий розмір, але, наприклад, для людей з поганим зором цей фактор послужить перевагою.


Не менш популярні слухові апарати з вушним ресивером. Ці моделі не такі великі, як класичні. Найбільша частина їх електроніки розташовується за вухом. До недоліків можна віднести той факт, що при маленькому розмірі самого апарату, триста дванадцятий типорозмір батарейки теж маленький, і розрахований лише на два тижні роботи. Вибираючи моделей апаратів, слід пам'ятати, що в них також періодично потрібно проводити заміну окремих ковпачків, що забезпечують захист від секреторних вушних виділень і вологи.


Корпус слухового апарату може розташовуватися за вухом або всередині його, а сам апарат, відповідно, називають апаратом внутрішньовушного або внутріканального типу. У зв'язку з цим задіюється і фронтальна, і зворотня частини раковини вуха. Всі перераховані вище характеристики впливають на те, яким чином буде відбуватися телефонна розмова. Якщо слуховий апарат поміщений повністю всередину вуха, то трубка підноситься звичайним чином.


Існує ряд обмежень в застосуванні внутрішньовушних і завушних апаратів. Людям, які страждають отитами з виділеннями з хворих вух, недоцільно використовувати дані слухові апарати.


Якщо ви вивчили всі характеристики слухових апаратів і готові їх придбати, зробити це можна в Києві, в компанії «Беттертон». Офіційна сторінка для замовлення https://bettertone.com.ua.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей