Главная » Строительство » Мастер класс » Кладка цегли. Як треба готувати розчин?

Кладка цегли. Як треба готувати розчин?

Автор: Admin 18-09-2020, 17:51

Цегла - найпопулярніший матеріал, який використовується в будівництві. Він може бути потовщеним і одинарним. Використовуючи цеглу, виготовляють будинки і всілякі споруди. Для того, щоб споруда змогла простояти довго потрібно стежити за тим, наскільки правильно укладені цеглини. Визначальне значення в цьому відводиться метод приготування розчину.


Чи не вийде побудувати міцну і надійна будова без правильного розчину. Коли заміс виконаний з порушенням технології або були використані компоненти низької якості, то це істотно знизить тривалість експлуатування споруди, або воно буде взагалі непридатним.


Головні компоненти - цемент і пісок.


Коли цементу дуже багато, то розчин виходить погано рухомим і зовсім непластічним. Пропорційне співвідношення повинно бути сформовано досвідченим майстром. Натомість піску можна використовувати глину або вапно. Тоді розчин вийде еластичним і легким. Однак, така суміш може бути використана не завжди. Якщо укладається саман, то такий розчин не підходить, тому що така цегла буде вбирати в себе розчин, а це погано відіб'ється на теплоізоляції.


Пісок, який застосовується для суміші повинен бути чистим. Якщо в ньому є сторонні компоненти, то вони погіршать якості суміші. З цієї причини пісок необхідно просіювати, щоб ліквідувати всякий сторонній сміття.


Кладка цегли. Як треба готувати розчин?

Коли потрібно багато розчину, то рекомендовано користуватися бетономішалкою з електричним двигуном. Якщо розчину потрібно небагато, то його можна замісити вручну. Для цього знадобиться совкова лопата та пластмасова тара. Спочатку потрібно змішати сухі компоненти, а потім потроху доливати воду. Розчин по консистенції повинен бути, як сметана. Зазвичай, такий розчин перевіряється, зібравши його в кельму. Коли розчин плавно починає з'їжджати під час нахилу, то це означає, що його можна використовувати.


Замішуючи розчин, необхідно дотримуватися співвідношення: цемент / пісок - 1/3. А воду потрібно підливати поки він не придбає потрібну консистенцію. Під час цього необхідно звернути увагу на ступінь вологості піску.


Кладка цегли. Як треба готувати розчин?

Типи суміші


Розчин може бути повітряного і гідравлічного твердіння. Це буде залежати від виду в'яжучих складових, а їх кількість в складі ділить суміші на прості і складні. Цементна або вапняна вважається простий, так як в неї входить всього один в'яжучий елемент. Коли їх кілька, то властивості і структура сировини зміниться.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей