Главная » Недвижимость » Аренда » Як уникнути обману орендуючи житлову нерухомість?

Як уникнути обману орендуючи житлову нерухомість?

Автор: Admin 29-04-2020, 14:49

Часто прості українці побачив оголошення про здачу житла за привабливою ціною, зі свіжим ремонтом, в зручному міському районі забувають про все і прагнуть якомога швидше укласти угоду. Але таке необдумане рішення призводить до зіткнення з шахраями та втрати значної суми грошей. Тому потрібно вміти розпізнавати аферистів, які намагаються заробити на довірливих орендарях. І в цьому допоможуть корисні поради професіоналів.Як уникнути обману орендуючи житлову нерухомість?

Правила мінімізації супутніх ризиків


Розповіді, про орендарів, які заплатили за кілька місяців оренди та залишилися на вулиці змушують українців замислитися над тим, як мінімізувати супутні ризики. У цьому допоможуть універсальні поради досвідчених орендарів та експертів ринку нерухомого майна:


  • Зустрічаючись з власником квартири бажано взяти з собою знайомого або родича, які зможуть об'єктивно оцінити ситуацію.

  • Не беріть назустріч гроші для оплати оренди за кілька місяців вперед. Співпрацюючи з адекватним орендодавцем заплатити, можна буде потім. Нерідко оголошення розміщують шахраї, які можуть силою відібрати гроші.

  • Не довіряйте пропозиціям в інтернеті з необґрунтовано привабливою вартістю оренди особливо якщо на фото представлені розкішні апартаменти.

  • Зустрівшись з власником житлоплощі та оглянувши квартиру подальшу співпрацю потрібно продовжити перевіркою документації. Якщо папери викликають сумніви від угоди краще відмовитися.

Якщо дотримуватися простих правил, безпечна оренда квартири стане реальністю. Адже підготовлений орендар завжди зможе обійти виверти шахраїв стороною.Особливості подобової оренди житла


У випадку з добовою орендою квартири не можна погоджуватися на усну домовленість. Короткий термін співпраці не є приводом вірити орендодавцю на слово. При цьому договір повинен відбивати відповідальність і права зацікавлених сторін. Перш ніж залишити автограф у угоді переконайтеся, що орендодавець є безпосереднім власником житлоплощі.Нюанси тривалої співпраці


Сьогодні багато наймачі стикаються з проблемою повторної здачі житла. Суть обману полягає в тому, що шахрай орендує нерухомість на короткий термін і розміщує оголошення про довгострокову здачу квартири. Отримавши оплату за кілька місяців, аферист зникає в невідомому напрямку, а орендар через кілька днів стикається з реальним власникам нерухомості.


Тому перш, ніж укласти угоду важливо переконатися, що особа, яка займається здачею житлоплощі, є її реальним власником. Передаючи наймодавцю гроші обов'язково вимагайте письмову розписку. Також важливо перевірити документацію на нерухомість:


  • договір купівлі-продажу або виписку з державного реєстру;

  • дарчу якщо квартира отримана в дар;

  • заповіт якщо нерухомість перейшла у спадок.

Важливо щоб власник житла надав оригінали. Сьогодні підробити копії документів, з огляду на розвиток технологій, досить просто, тому відсутність оригіналів — привід припинити співпрацю.Правила самостійної оренди квартири


Займаючись самостійним пошуком житла в оренду важливо відштовхуватися від порад знайомих чи родичів, які знаються на цьому питанні. Це дозволить співпрацювати безпосередньо з власником нерухомості та уникнути вивертів аферистів.


Оглядаючи житло, одночасно обговоріть з орендарем умови проживання. Поцікавтеся хто буде жити з вами по сусідству щоб не виникало конфліктних ситуацій. З'ясуйте чи не прописані у квартирі неповнолітні особи чиї права будуть порушені в разі оренди. Загалом постарайтеся дізнатися максимум інформації щоб співпраця пройшла безпечно та цілком успішно.Комментарии к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Опрос

Нравиться ли вам сайт?

Лучший!
Неплохой!
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Сайты друзей